Umělecké sklo a vitráže

Skleněný program pro dům a zahradu

Ve skleněném programu můžeme nabídnout vitráže libovolného tvaru a formátu, skleněný nábytek (víceúčelové stolky, barové a stolní desky, police pravidelných i nepravidelných tvarů), fúzingové či vitrážové příčky, individuelní dveřní a okenní výplně, ale i drobné doplňky, které dotváří osobitou atmosféru každého interiéru, jako například skleněné mísy, tácy, mýdelníky, nástěnná světla s ruční malbou, světlo Feng-Shui, skleněné bytové fontánky a sunjigy (plastiky z fúzingového skla, které jsou naší autorskou novinkou).

Plastiky z fúzingového barevného skla s univerzálním celoročním umístěním v interiéru i exteriéru jsou určeny především náročnému zákazníkovi, který hledá originalitu a neobvyklost. Každý kus je autorským originálem, je vždy navržen s maximálním zohledněním osobnosti a požadavků zákazníka a v nejvhodnější variantě pro konkrétní prostor.

Plastiku je možno umístit například do květinového záhonu, trávníku, zádlažby, na pergolu, vstupní či jinou branku nebo ji využít jako netradiční domovní znamení. Díky zcela originálnímu spojení skla a kovu můžeme nabídnout jedinečné zahradní plastiky či lavičky, fontány, venkovní skleněné paravány, stolky, zahradní svítilny apod.

V interiéru se zajímavě uplatní další naše novinka - koutní vitráž nebo fayport ve zdi, která umocní originalitu a kouzlo Vašeho domova.

Ukázky skla viz GALERIE.

Počítadlo návštěv: celkem 1960, dnes 9 WebCzech 2005